Erkek Lazer Epilasyon

Sakal Üstü Lazer Epilasyon

Sakal Üstü Lazer Epilasyon

Erkekler son yıllarda lazer epilasyona oldukça ilgi göstermektedir. Bakımlı olmak isteyen ve pürüzsüz bir cilde sahip olmak isteyen erkekler lazer epilasyon konforunu yaşayarak istenmeyen tüylerden kurtulmaktadırlar. Erkeklerin lazer epilasyonda en çok ilgi gösterdiği bölgelerden biri de sakal üstüdür. Yanak üstü, elmacık kemiklerin olduğu bölgelerde çıkan düzensiz ve sert kıllar biçimsiz bir görüntü vermektedir. Bu bölgeye jilet ile müdahale etmek kılların artmasına ve sertleşmesine sebep olduğu için en ideal çözüm lazer epilasyondur. Bu sebeple erkekler sakal üstü bölgesi için lazer epilasyona başvurmaktadır. 

Erkeklerin kıl yapısı kadınlara kıyasla daha kalın, yoğun ve serttir, bu sebeple erkeklere yapılan lazer epilasyonda ağrı daha çok hissedilmektedir. Klasik lazer epilasyon yöntemlerinde bu ağrı çok hissedildiği için erkekler bugüne kadar lazer epilasyona sıcak bakmıyordu! Buz lazer teknolojisi acı ve ağrıyı ortadan kaldırdığı için epilasyona farklı bir bakış açısı getirmiştir. Gelişmiş bir soğutma sistemi olan Buz lazer ile erkekler de artık lazer epilasyon yaptırmakta ve güvenle tercih etmektedirler. Cildi uygulama esnasında -3 dereceye kadar soğutan buz başlıklı buz lazer, konforlu bir epilasyon keyfi sunmaktadır, bu sebeple erkeklerde artık lazer epilasyona oldukça ilgi göstermektedirler. 

Sakal Üstü Lazer Epilasyon Kaç Seans Sürer?

Sakal üstü lazer epilasyon genellikle 8 seans sürmektedir, ancak bu süre kişilere göre değişiklik göstermektedir. Kıl yapısı, cilt yapısı ve kıl yoğunluğu gibi sebepler seans sayısında belirleyici olmaktadır. Bu gibi durumlarda da ek seansla sakal üstü kıllar tamamen yok edilmektedir. Uygulama başlığının geniş olması sebebiyle de kısa sürede uygulanabilmektedir, böylelikle zamandan da kazanılmaktadır.

Sakal Üstü Lazer Epilasyon Fiyatı Nedir?

Seans sürelerinin kişilere göre değişiklik gösterdiğinden bahsetmiştik, bu sebeple uygulama seans fiyatları da değişiklik gösterebilir. Sakal üstü lazer epilasyon fiyat bilgisi için merkezimizi ziyaret edebilir ya da iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir