Erkek Lazer Epilasyon

Erkeklerde Bacak Bölgesi Lazer Epilasyon

Erkeklerde Bacak Bölgesi Lazer Epilasyon

Son yıllarda “cilt ve vücut bakımı trendleri”,  hem kadınlar hem de erkekler arasında hızla yayılmaktadır. Daima çekici ve bakımlı görünmek isteyen herkes, hem ciltlerine hem de vücutlarına gerekli bakımları yaptırmakta ve modern bir görünüm elde edebilmektedir. Her geçen gün değişen cilt ve vücut bakımı trendlerine eklenen epilasyon, günümüzde artık Buz Lazer Epilasyon yani SOPRANO ICE lazer cihazı ile yapılmaktadır. İstenmeyen tüyleriyle başı dertte olan ve çeşitli yöntemlerle çözüm bulmaya çalışan herkes, buz lazer epilasyon ile kısa sürede istenmeyen tüylerinden kurtulabilmektedir. Erkeklerde dahi kolaylıkla uygulanabilen buz lazer epilasyonun sonuçları ise oldukça tatmin edicidir.

Erkekler tarafından en çok tercih edilen bölgelerden olan bacak bölgesinde yer alan kıllar, yaz aylarında kişiye rahatsızlık vermektedir. Çok fazla yoğun olduğunda tahrişlere sebep olabilen kıllar, buz lazer epilasyon ile kısa sürede çözüme kavuşturulabilmektedir. Tüm bacak bölgesine uygulanabilen buz lazer epilasyon seans süreleri ve sayıları ise kişiden kişiye değişiklik gösterebilmektedir. Bu nedenle, bacak bölgesine lazer epilasyon yaptıracak olan erkekler için lazer epilasyon seans ve süreleri değişebilir. Zira, cilt ve kıl yapısına bağlı olarak da değişkenlik gösterebilen lazer epilasyon seansları için en uygun zaman ise kış ve bahar aylarıdır.

Erkeklerde Bacak Bölgesi Buz Lazer Epilasyon Nasıl Yapılır?

Erkeklerde bacak bölgesindeki kılları yok etmek için en iyi seçeneklerden birisi olan buz lazer epilasyon seansı öncesinde yapılması gerekenler vardır. İlk olarak epilasyon bölgesindeki bölgeye jilet uygulanmalı ve kıllar temizlenmelidir. Bu temizlik aşamasından sonra ise lazer epilasyon uygulamaları için seanslar planlanır ve uygulanır. Ağrı ve acı hissetmeden kısa bir sürede istenmeyen tüylerden kurtulmak için yapılması gereken tek şey buz lazer epilasyon seansı almak ve sabırla seanslara devam etmek. Erkeklerde bacak bölgesi lazer epilasyon acıtır mı sorusu ise sık sorulan sorular arasında yer alsa da ağrı, kişiden kişiye değişebilen bir durum olduğu için net bir yanıt vermek doğru olmaz. Derin yerleşimli kıl bölgelerinde dahi ağrı ve acı duyulmasını engelleyen buz lazer epilasyon ile tüm vücudunuzdaki tüylerden kurtulabileceğinizi ise hatırlatmak isteriz.

Diğer Yazılar

One thought on “Erkeklerde Bacak Bölgesi Lazer Epilasyon

  1. Mesut dedi ki:

    Tum vucut yaptirdim 3. Seansta yuzde 75-80 bitti ve sonunda bekledigim erkeklere ozel konsept de basladı, burda oyle guzel sonuc aldim ki her senasta dibimdeki guzellik merkezine gitmiyorum buraya gelmk icin 45 dk yol gidiyorum ama kesinlikle degiyor !

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir