Erkek Lazer Epilasyon

Erkekler Hangi Nedenlerle Epilasyon Yaptırıyorlar?

Erkekler Hangi Nedenlerle Epilasyon Yaptırıyorlar?

Erkekler de artık cilt bakımına özen göstermekte ve istenmeyen tüylerden kurtulmak için çareler arıyorlar. Ağda ya da jilet gibi geçici çözümlerden sıkılan ve kalıcı sonuçlar isteyen erkekler, epilasyon işlemlerine başta mesafeli dursa da sonuçlardan etkilenerek mutlaka epilasyona başvuruyorlar. Kadınlar kadar vücut bakımına özen gösteren erkekler, çeşitli nedenlerden ötürü epilasyon işlemine yöneliyorlar. İşte erkeklerin epilasyon yaptırma sebepleri…

  • Ense, sırt, omuz ve göğüs bölgelerindeki aşırı kıllanmalar sebebiyle özgüven kaybı yaşayan erkeklerin sayısı yadsınamayacak kadar fazla. Aşırı kıllanmadan ötürü kendini iyi hissetmeyen ve kalıcı çare arayan erkekler; lazer epilasyon yaptırarak istenmeyen tüylerden kurtuluyorlar.
  • Sakallarının hep aynı modelde kalmasını isteyen erkeklerde lazer epilasyon işlemine sıcak bakıyorlar. Zira kaş arasındaki fazla kıllar, kulak etrafındaki tüyler ve sakalların düzenlenmesi için lazer epilasyon, günümüzün en iyi sistemlerinden birisi.
  • Bisiklet, atletizm, yüzme gibi spor dallarıyla ilgilenen erkeklerde kıl görünümünden rahatsız olabilmekte ve lazer epilasyona sıcak bakmaktadır.
  • Spor salonlarında vücut geliştirme amacıyla spor yapan kişilerde kaslarını ortaya çıkarmak için lazer epilasyona başvurabiliyorlar.
  • Kıl dönmesinden mustarip olan birçok erkek, kıl batmasına kesin çözüm olan lazer epilasyon tedavisine sıcak bakıyor.
  • Tüysüz bir cilt üzerinde hoş duracak dövmeler içinde erkeklerin lazer epilasyon yaptırdığına şahit oluyoruz. Bu, dövmenin net olarak görünmesi ve estetik durması için son derece gerekli bir prosedür.
  • Erkeklerin lazer epilasyon yaptırmasındaki önemli bir diğer sebep ise göğüs bölgesindeki kılların incelmesi. Kılın yapısın göre de 2 ila 3 seans içerisinde erkekler, göğüs bölgelerinde yer alan kıllarda incelme elde edebiliyorlar.
  • Cildi tahriş eden tıraş bıçağı ya da diğer yöntemlerden kurtulmak için de lazer epilasyon, erkekler tarafından sıklıkla tercih edilmektedir.

Ağrısız bir işlem vaadi sunan Buz Lazer™ ve Buz Lazer™ Platinum teknolojileri, konforlu bir epilasyon deneyimi yaşatmaktadır. Erkeklerin kılları daha kalın ve yoğun olmasına rağmen ağrı ya da sızı, minimum düzeyde olmakta ve buda erkeklerin, epilasyona sıcak bakmasını sağlamaktadır. Zira, Patentli ICE teknolojisi ile cildi -3 °C’ye kadar soğutan Buz Lazer ™ ile kısa sürede tüm bölgelerdeki istenmeyen tüylerden kurtulmak artık mümkün. Siz de Buz Lazer™ ve Buz Lazer™ Platinum cihazları ile lazer uygulaması yapan merkezler için sayfamızda yer alan “Nerede Yaptırabilirim” linkine tıklayabilirsiniz.

Diğer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir