Erkek Lazer Epilasyon

Erkek Lazer Epilasyon

Erkek Lazer Epilasyon

Erkeklerin kıl yapısı kadınların kıl yapısına oranla daha serttir ve daha koyu yapıdadır. Bu yüzden kadınlara oranla daha zor ve uzun sürelerde epilasyon seanslarına katlanmak zorundadırlar. Bu zor süreç ve istenmeyen kıllardan kurtulmak artık erkekler için de Buz Lazer Epilasyon sayesinde çok kolay! Özellikle sakal üstü ve ense gibi zor bölgeler dahi Buz Lazer sayesinde acısız ve ağrısız bir şekilde pürüzsüzlüğe kavuşacak. Şimdiye kadar kullanılan Alexandrite, Ndyag gibi lazer yöntemleri ile kullanıcılar seanslarda acı ve ağrı açısından zor dönemler yaşamaktaydı. Ancak 810 nm dalga boyuna sahip diode tabanlı ve FDA belgesine sahip Buz Lazer sayesinde artık her şey çok daha kolay, acısız ve ağrısız! Böyle oluşunun etkisiyle artık erkeklerde kadınlar kadar lazer epilasyon konusuna ilgililer. Erkek Buz Lazer Epilasyon ile siz de istenmeyen tüylerinizden ağrısız ve acısız bir şekilde kurtulun.

Buz Lazer Ağrısız ve Acısız Olmayı Nasıl Başarıyor?

810 nm dalga boyuna sahip Buz Lazer kıl köklerine gönderdiği ısı ile kökleri tahrip ediyor ve tekrar oluşumlarını engelliyor. Ancak bunu yaparken var olan Buz başlığı sayesinde cildi -3 dereceye kadar soğutarak hem ağrı ve acı hissini ortadan kaldırıyor. Aynı zamanda uygulama sonrası diğer Lazer epilasyon uygulamalarında karşılaşılabilen yanık ve leke oluşumunu da engelliyor. Tüm bu süreç kullanıcıya masaj rahatlığında bir seans sağlıyor. Tabi buda kullanıcıların memnun kalmasını ve pürüzsüz bir cilde kavuşmasını sağlıyor.

Buz Lazer Epilasyon Yaptıran Erkeklerde Yaşanan Süreç

Daha öncede belirttiğimiz gibi Erkek Buz Lazer Epilasyonun en dikkat çekici yönü ağrısız ve acısız olmasıdır. Tabi akabinde de ulaşılan sonuçlar kullanıcıları çok memnun etmektedir. Farklı buz başlıkları sayesinde tüm bölgelerde hızlı ve başarılı sonuçlar elde eden Buz Lazer bu sonuçları elde ederken masaj rahatlığında bir seans gerçekleşmektedir. Aynı zamanda seans sürelerinin kısa oluşu da diğer epilasyon cihazlarına göre çok avantajlı olmasını sağlar.  Uygulanması gereken seans tekrarı kişiden kişiye değişse de ortalama 6-8 seans arasında kullanıcılar diledikleri cilde kavuşmaktadırlar. 

Erkeklerde Seans Süreleri Nedir?

Bu konu her ne kadar kullanıcıları kıl yapısına göre farklılık gösterse de ortalama süreler bellidir. Erkek Lazer Epilasyonda omuz, sırt, göğüs ve bacak gibi yoğun ve zor bölgeler ortalama 15 ila 30 dakika gibi bir seans süresine sahipken. Kaş ortası, elmacık bölgesi, sakal üstü ve kol gibi bölgeler ortalama 5-20 dakika gibi süre zarflarında tamamlanabilmektedir. 

Erkek Lazer Epilasyon Fiyatları

Tüm lazer epilasyon yöntemlerinde olduğu gibi Buz Lazer yönteminde de fiyatlar kişinin kıl yapısı, kıl yoğunluğu ve kilosuna göre farklılık göstermektedir. Daha detaylı fiyat bilgisi için lütfen iletişime geçin.

Lazer Epilasyon Yaptırmadan Bilmeniz Gerekenler

1) Beyaz kılları dünyada gören hiçbir lazer epilasyon cihazı yoktur.

2) Sara hastaları lazer epilasyon uygulaması için uygun değillerdir.

3) Lazer epilasyon seanslarına düzenli girmelisiniz, yarım bırakılan lazer epilasyon tedavileri tetikleme yapabilmekltedir.

4) Lazer Epilasyon yapıyorum diyen her yerde uygulama yaptırmayın, unutmayın cildinize temas edecek olan bir lazer ışığı ve yanlış cihazlar ve kişiler elinde size ciddi zararlar verebilir.

5) FDA onayı almamış hiç bir cihaza girmemenizde yarar var, unutmayın ki ülkemizde uzakdoğudan getirtilen ve burada avrupa malı diye satılan yüzlerce lazer cihazı mevcut. Bunlardan kesinlikle kaçınınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir