Erkek Lazer Epilasyon

Erkek Kaş Lazer Epilasyon

Erkek Kaş Lazer Epilasyon

Hem kadın hem de erkekler kaş yapısında değişiklik için cımbız kullanmaktaydı! Gelişen teknoloji ile kaş yapısında değişiklik isteyen, kaş ortasında bulunan kıllardan kurtulmak isteyen herkes lazer epilasyon teknolojisinden faydalanabilmektedir. 

Özellikle erkeklerde bitişik kaş dediğimiz, kaş ortasında bulunan sert kıllar hem daha sert bir görünüme sebep olmakta hem de kişilerin görünümden rahatsızlık duymasına sebep olmaktadır. 

Kaş yapısı kalın olan, kaş arasında kıl bulunan erkekler hem bu sert görünümden kurtulmak için hem de daha temiz görünmek için lazer epilasyona başvurmaktadır. Lazer epilasyonla kaş arasında bulunan kıllar kalıcı olarak yok edilmekte ve kaşlarda olan şekil bozuklukları düzeltilebilmektedir. 

Lazer epilasyonla kaş yapısı düzeltilirken hem kalıcılık sağlanmakta hem de ciltte bir komplikasyon meydana gelmemektedir. Bu sebeple güvenle uygulanabilmektedir. 

Erkeklerde Kaş Lazer Epilasyon Kaç Seans Sürmektedir?

Kaş lazer epilasyonu genellikle 6 seans sürmektedir. Ancak bu süre kişilere ve kıl yapısına göre değişiklik gösterebilmektedir. Bu durumda da seans süresine ek 1-2 seans daha gerekebilmektedir. Kaş lazer epilasyonun seans süresi de 1-2 dakika kadar sürmektedir. 

Erkeklerde Kaş Lazer Epilasyon Riskli Midir?

Göz çevresine yakın olan kaşlar için yapılan lazer epilasyonda bugüne kadar bir yan etki ve riskli duruma rastlanmamıştır. Özellikle Buz Lazer epilasyonda hangi bölge olursa olsun yan etki gözlenmez ve güvenle uygulanabilir, bu sebeple kaş bölgesine de yapılan lazer epilasyon Buz lazer ile oldukça güvenlidir. FDA onayına sahip Buz Lazer, epilasyon uygulaması yapılırken sadece kıl köklerini hedef alır, bu sayede çevre dokular zarar vermez ve son derece güvenlidir. Ancak unutmamak gerekir ki hangi bölge olursa olsun mutlaka uygulama esnasında lazer ışınlarından koruyan gözlük kullanılmalıdır. Kaş bölgesine yapılan epilasyonda da mutlaka bu gözlüklerden kullanılmalıdır. 

Erkek Kaş Lazer Epilasyon Fiyatları?

Lazer epilasyonda fiyat konusu kişilerin kıl yapısı ve yoğunluğuna göre değişiklik gösterebilir, bu sebeple doğru fiyat bilgisi verebilmemiz için merkezimizi ziyaret edebilir ya da bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir