Erkek Lazer Epilasyon

Ense Bölgesi Lazer Epilasyon

Ense Bölgesi Lazer Epilasyon

Ense bölgesinde bulunan kıllar kadınlara kıyasla erkeklerde daha çok ve kalın yapıdadır. Erkeklerin ensesinde biraz daha saç formunda, sert ve kalın yapıda olan kılların temizlenmesi ya da düzeltilmesi gerekmektedir. Bu durumda erkekler sık sık berbere giderek, ense kıllarının düzeltilmesini ya da temizlenmesini sağlamaktadırlar. Bu yöntemle ense kılları kısa süre sonra tekrar uzamakta ve can sıkıcı bir hal almaktadır. Ense kıllarının kalıcı olarak yok edilmesi lazer epilasyonla mümkündür. Lazer epilasyonun enseye de uygulanabilir olması sebebiyle son yıllarda erkekler lazer epilasyona yoğun ilgi göstermeye başlamışlardır. Hem ense kıllarından tamamen kurtulabilir hem de bu bölgede oluşan batık kıllara lazer epilasyonla kalıcı çözüm sağlayabilirsiniz. 

Ense Lazer Epilasyonu Kaç Seans Sürer?

Lazer epilasyonda nihai sonuç genellikle 8 seansta alınmaktadır. Kişiye göre farklılık gösterebilen seans sayıları kıl yapısı cilt tipi gibi nedenlere bağlı olarak bu süreye ek seans gerektirebilir. 

Ense bölgesi ince ve hassas olduğu için lazer epilasyon uygulaması yapıldığında diğer bölgelere göre daha çok acı ve ağrı hissedilmesine sebep olmaktadır. Bu sebeple ense bölgesine Buz Lazer ile epilasyon en etkili ve ideal yöntemdir. Buz başlıklı Buz lazer, acısız ve ağrısız son teknolojiye sahip en etkili lazer epilasyon yöntemidir. Erkekler de güvenle acısız ve ağrısız olan Buz Lazeri tercih ederek, istenmeyen tüylerinden kalıcı olarak kurtulabilirler.

Her mevsim uygulanabilir olması sebebiyle Buz Lazer, yaz aylarında da tercih edilebilir ve ense kıllarından yan etkisiz acısız ve konforlu olarak kurtulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir